5* Nieuw Statendam ile Baltık Başkentleri 12 Mayıs & 25 Ağustos 2019

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Uçaklı Paket Program

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Uçaklı

1 Gün : İstanbul – Amsterdam

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 04.15’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları’nın, TK 1951 no’lu seferi ile saat 07.15’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 09.50’de Amsterdam’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile limana transfer. 5* Nieuw Statendam gemisine giriş işlemlerinden sonra kamaraların dağılımı ve kamaralara yerleşme. Gemimiz saat 17.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
NOT: Belirtilen uçuşlar 12 Mayıs kalkışlı programın uçuşlarıdır. Diğer tarihli kalkışların uçuş detaylarını  "genel bilgiler" kısmından görebilirsiniz.


2 Gün : Denizde

Tam günün denizde geçeceği bugün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.


3 Gün : Kopenhag, Danimarka

Yerel saat ile 07.00’da Danimarka’nın başkenti Kopenhag’a varış. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Kopenhag şehir turuna katılabilirler. Kentin sembolü Deniz Kızı Heykeli ile başlayan gezimizde, Kopenhag’da Parlamento Binası, Churchill Park, Kraliyet Sarayı, Christiana, Hobi Bahçeleri, Rosenborg Sarayi ve Christiansborg Sarayları panoramik turumuzda göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra kent kanallarında modern ve neoklasik mimariyi sergileyen manzaralara doğru bir tekne gezisi yapılacaktır. Gemimiz saat 16.00’da limandan ayrılacak.

4 Gün : Warnemünde, Almanya

Yerel saat ile 07.00’da Warnemünde Limanı’na varış. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Berlin şehrini tanıtan tam günlük tura katılabilirler. Gemimiz limandan 22.00’da ayrılacak.


5 Gün : Denizde

Tam günün denizde geçeceği bugün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.

6 Gün : Tallin, Estonya

Gemimiz yerel saat ile 09.00’da Estonya’nın başkenti Tallinn’e yanaşacaktır. Unesco örgütünün koruması altında olan bu inanılmaz güzelliklere ve tarihe sahip kentte turlamak hepinize inanılmaz duygular yaşatacaktır. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük panoramik şehir turuna katılabilirler. Gemimiz saat 17.00’da limandan ayrılacak.

7 Gün : St.Petersburg, Rusya

Yerel saat ile 07.00’da St. Petersburg Limanı’na varış. 2 Gün kalacağımız bu muhteşem şehirde arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği St. Petersburg şehir turuna katılabilirler. Panoramik   olarak görülecek  yerler  arasında St.Isaac Katedrali, Çar Petro Anıtı, Nevski Caddesi, Neva Nehri, Kanlı Ivan Kilisesi bulunmaktadır. Öğleden sonra arzu edenler ekstra Hermitage Müzesi turuna katılabilirler. Geceleme St.Petersburg limanında demirli gemide.


8 Gün : St.Petersburg, Rusya

Kahvaltı sonrasın arzu eden misafirlerimiz ile ekstra muhteşem Petrodrovets (Peterhoff) Yazlık Saray turu düzenlenecektir. Çar Büyük Petro zamanında St. Petersburg’un banliyosunda inşa edilen muhteşem yazlık sarayı bahçeleri ile birlikte gezeceğiz. Muhteşem döşemesi, mimarisi ile büyüleneceksiniz. Daha sonra St.Petersburg’a geri dönerek Rusya’nın Venedik’i olan bu muhteşem şehri ünlü Neva Nehri üzerinde yapacağımız bir tur ile keşfedeceğiz. Tur sonrası vaktimiz kalırsa Nevski Caddesi’nde alışveriş için serbest zamanımız olacak. Gemimiz 18.00’da limandan ayrılacak

9 Gün : Helsinki, Finlandiya

Yerel saat ile 07.00’da Helsinki Limanı’na varış. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Helsinki şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında Oyma – Kaya Kilisesi, ünlü Olimpiyat Stadı, Sibelius Anıtı, Parlamento Binası, Senato Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Gemimiz limandan 17.00’da ayrılacak.


10 Gün : Stockholm, İsveç

Yerel saat ile 08.00’da Stockholm Limanı’na varış. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Stockholm şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında; Nobel Ödülleri’nin verildiği dünyaca ünlü Belediye Sarayı, Wasa Müzesi, Kraliyet Tiyatrosu, Fjallgatan Tepesi, ünlü Liman Bölgesi, Kraliyet Bölgesi (şayet saati denk geldiği takdirde nöbet değişimi) göreceğimiz yerler arasındadır. Gemimiz limandan 18.00’da ayrılacak.


11 Gün : Denizde

Tam günün denizde geçeceği bugün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.


12 Gün : Kiel/Hambur, Almanya

Yerel saat ile 07.00’da Kiel Limanı’na varış. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Hamburg şehrini tanıtan tam günlük panoramik tura katılabilirler. Gemimiz limandan 17.00’da ayrılacak.


13 Gün : Aarhus, Danimarka

Yerel saat ile 08.00’de Aarhus Limanı’na varış. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Aarhus şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Aarhus şehrinin eski ve modern kısımlarının görüleceği bu turda; St.Clement Kathedrali, Yeni belediye binası, Botanik bahçeleri, Marseliborg Parkın da bulunan Danimarka kraliyet ailesine ait yazlık saray (panoramik olarak) , Den Gamle Bay ve Burgomaster’s evi ziyaret edilecektir eski bir Viking şehri olan Aarhus’un tarihi taraflarını da ayrıca görebilirsiniz. Gemimiz limandan 17.00’da ayrılacak.


14 Gün : Denizde

Tam günün denizde geçeceği bugün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler.


15 Gün : Amsterdam-İstanbul

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Amsterdam Havalimanı’na transfer. Check-in işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın, TK 1954 no’lu seferi ile saat 19.10’da İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 23.45’de varış. Turumuzun sonu. 


Fiyata dahil olan hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul – Amsterdam – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

Gemide 14 gece tam pansiyon konaklama 

Programda belirtilen tüm transferler

Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

Havalimanı ve liman vergileri 740 € Fiyata dahil olmayan hizmetler

Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler

Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)

Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

Geminin servis personeli bahşişleri

Vize ücreti 

Yurtdışı çıkış harcıUçuş detayları

12 Mayıs Hareketli:


12.05.2019 / İstanbul - Amsterdam / TK1951 / 07.15 - 09.50

 26.05.2019 / Amsterdam - İstanbul / TK1954 / 19.10 - 23.45


25 Ağustos Hareketli:


25.08.2019 / İstanbul - Amsterdam / TK1951 / 07.05 - 09.40

  08.09.2019 / Amsterdam - İstanbul / TK1954 / 19.15 - 23.45Gereken vize

Çok girişli Schengen ve Rusya vizesi gerekmektedir. St Petersburg’da geminin ya da rehberinizin düzenleyeceği ekstra tura katılırsanız vize almanıza gerek yoktur.  Eğer kendiniz gezecekseniz önceden Rusya vizesi alınması gerekir.Balkonlu Kabin

Tarih
25.08.2019
8.09.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 3.639,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Dış Kabin

Tarih
25.08.2019
8.09.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 3.339,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

İç Kabin

Tarih
25.08.2019
8.09.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 2.839,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR