Andre Rieu Konser Turu

02 Temmuz 2020 'den itibaren kalkışlı

1.537,00 EUR 9.839,26 TL
5 1 3 4 2 1 2 3 6 7 8 9 10 0

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Dünyanın tüm müzik otoritelerince bu yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri kabul edilen André Rieu'yu yerinde dinlemeye ne dersiniz ?

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • 2 Akşam Yemeği Dahil
  • Setur Select
  • Turlar Dahil
  • Uçaklı

1 Gün : İstanbul-Brüksel "Brüksel Şehir Turu ve Akşam Yemeği"

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Setur kontuarında Setur görevlisi ile saat 05:00’de  buluşma . Türk Havayolları ile TK1937 seferi ile saat 08:00’de Brüksel'e hareket ve saat 10:30’da varış.  Brüksel havaalanına inişimizi takriben otobüsle öğle yemeğimizin alınacağı restorana transfer.Ardından Şehrin en önemli ve en hareketli Meydanı olan Grand Palace, 96 metre uzunluğundaki kule olan Hotel De Ville, Brüksel’in en ünlü simge yapısı Atomium panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası serbest zaman. Birbirinden lezzetli çikolata ve waffle dükkanlarını gezebilir, civardaki kafe ve restoranlarda kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Akşam yemeği için otelden çıkış.Geceleme Brüksel'deki otelimizde.

2 Gün : Brüksel - Maastricht - Brüksel "Maastricht Şehir Turu ve Andre Rieu Konseri"

Otelde alınacak kahvaltının ardından 10:00'da yaya olarak otelden hareket. Yürüme mesafesinde yer alan, Brüksel'in dünyaca ünlü Grand Place meydanini gezme, sonra ünlü balik lokantalarinin bulundugu St Catherine bölgesine yürüyüş. St Catherine kilisesini geziyoruz. Ardından öğle yemeğini meşhur bir balık lokantasında alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından yine yaya olarak otelimize dönüyoruz. Misafirlerimizin konser için hazırlanmaları ve kıyafet değiştirmeleri için gerekli zamanın ardından, 15:00;da Maastricht'e hareket ediyoruz. Maastricht'e varışımızın ardından şehri panoramik olarak geziyoruz. Maastricht Hollanda'nın en eski şehirlerinden biridir. Geçmişte Galyalılar ve Romalılar tarafından kurulan şehir ,bu dönemden ve ortaçağdan kalan tarihi yapılar ve Maas Nehri'nin etrafında yer alan eski şehir bölgesi,şehre gelen ziyaretçiler için en büyük cazibe noktalarıdır. Gezilecek yerler arasında Aziz Servatius Hazineleri Maastricht'in ilk piskoposu Aziz Servatius'un mezarı üzerine 6.yüzyılda inşa edilen Servaaskerk,Hollanda'nın en eski Roma Katolik kilisesidir. Görülmeye değer yerleri; İmparatorluk Galerisi,İncil Heykeli,İmparatorluk Salonu ve Güney Kapısı olan Bbergportaal bulunur.Kilisenin en önemli parçaları ise müzede sergilenen Aziz Servatius'un hazineleridir. Bonnefanten Müzesi , Our Lady Bazilikası ,Aziz Peter Dağı ve Pietersberg Mağaraları, Wilhelminabrug ve Aziz Servaasbrug Köprüleri,Eski Şehir Duvarları ve Cehennem Kapısı , Romantik Valkenbrug görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Andre Rieu konserinin gerçekleşeceği Vrijthof'a hareket ediyoruz. Konserin ardından Maastricht'ten ayrılıyoruz ve Brüksel'deki otelimize dönüyoruz.

3 Gün : Brüksel - Brugge -Brüksel "Brugge Şehir Turu ve Tekne Turu ve Akşam Yemeği"

Otelde alınacak kahvaltının ardından Brugge'a hareket. Takribi 1 saatlik yolculuğun ardından Orta Avrupa'nın Venedik'i olarak görülen kanallar şehri Brugge'u keşfediyoruz. İkinci Dünya Savaşı'nda bombalardan kurtulan Brugge, Orta Çağ'dan gelen tüm özelliğini muhafaza etmesiyle ünlenmiş bir şehirdir. Kelime anlamı olarak "Köprüler" anlamına gelen Brugge gezimiz sırasında da bir çok köprü göreceksiniz. Kanallarla çevrelenen tarihi şehir merkezi aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası listesinde de yer alıyor. Meşhur Markt Meydanı'na doğru yola koyulduğumuzda öncelikle karşımıza Brugge'ün 13. yüzyıla tarihlenen en eski mabetlerinden birisi olan St. Salvator Katedrali çıkıyor. Şehrin en popüler kilisesi olan Meryem Kilisesi, rengarenk Orta Çağ evleri, belediye binası panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrasında öğle yemeğimizi için serbest zaman. Yemek sonrası Tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turundan sonra misafirlerimizin alışveriş yaparak ve fotoğraf çekerek bu şehrin keyfini çıkarmaları için serbest bırakıyoruz. Brüksel'e dönmek üzere Brugge'den ayrılıyoruz. Brüksel şehir merkezine veya otele varışın ardından serbest zaman. Rehberimizin beirleyeceği saatte akşam yemeği için hareket. Geceleme otelde.

4 Gün : Brüksel - İstanbul "Brükselde Serbest Zaman"

Kahvaltının ardından 11:00'e kadar check-out işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bavulların emanet odasına yerleştirilmesi. Bugunü sizlere bırakıyoruz şehrin içinde kaybolmak ve sokakları arasında dolaşıp alışveriş yapmak için biraz serbest zaman vermek istedik. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelden hareketle Brüksel havaalanına yolculuk ve Türk Hava Yolları TK 1940 seferi ile 19:20’de  İstanbul Havalimanına hareket ve 23:45’de varış. Turumuzun sonu.


Setur Select

Bu bir Setur Select turudur. Setur Select

Rehber BilgisiOtel Bilgileri

Crowne Plaza Brussels – Le Palace 4* veya benzeri

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul – Brüksel – İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti ve alan vergisi

4* otelde oda–kahvaltı esasında üç gece konaklama

Havaalanı–otel–havaalanı transferleri

Brugge, Brüksel ve Maastricht şehir turları

SETUR rehberlik hizmeti (Varışa istinaden rehberlik hizmeti verilecektir.)

Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

2 Öğle ve 2 Akşam yemeği dahil

Brugge Gezisi sırasında 1 saatlik tekne turu

Andre Rieu Konser Bileti (Seçilen Kategori)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yemeklerde alınacak içecekler

Yurtdısı Cıkış Ücreti

Bahşişler


Önemli Notlar

Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.

Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.

Yeşil pasaport sahipleri için vizeye ihtiyaç yoktur.

Üç kişilik oda müsaitlik doğrultusunda verilmektedir.

Üç kişilik oda müsaitliği olur ise 3.kişi için katlanabilir yatak verilmektedir.

Yurtdışı çıkış harcı  fiyatımıza dahil değildir.

Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.

Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

Setur, program içeriği aynı kalmak kaydıyla programda gezilecek yerlerin sırasını, gününü, saatlerini değiştirebilir.

Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

Acente, kendi iradesi dışında oluşan nedenlere veya tura katılan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak hiçbir sorumluluk taşımaksızın turlarını iptal etme veya hareket saatlerini, duraklama yerlerini, ulaşım şirketlerini, konaklama tesislerini, programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşulu ile, 6 gün önceden yazılı haber vererek değiştirme veya yolcusunu başka bir acenteye devretmek hakkına sahiptir.

Tek otel konaklamalı organizasyonlarda ise rezervasyon yapılan oteli en geç 6 gün önceden haber vermek koşulu ile değiştirebilir. Tur dâhilinde sunulan Etkinlik programında(Konser, Festival, Spor turları) oluşabilecek tarih değişikliği ve/veya iptalinden acentamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Böyle bir durumda Tur programımızın Turistik servisleri verilecek olup, iptal durumunda Paket sözleşmedeki şartlar geçerlidir. Acentamızın belirlediği bilet kategorileri ile etkinlik resmi kurumlarının bilet kategorileri farklılık gösterebilir.

Acentamız etkinlik alanına girişte yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.

Etkinlik alanı görevlileri bilet olsa dahi kişileri etkinliğe sokmama hakkına sahiptir.

Böyle bir durumda acentamız sorumlu değildir.


Brüksel(3) 02-05 Temmuz 2020 / Türk Havayolları / 1.Kategori Konser Bileti (A1 ve A3)

Tarih
2.07.2020
5.07.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.537,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.667,00 EUR

Brüksel(3) 02-05 Temmuz 2020 / Türk Havayolları / Executive Kategori Konser Bileti (A2)

Tarih
2.07.2020
5.07.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.557,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.687,00 EUR