Johann Strauss Nehir Gemisi ile Romantik Ren ve Main Nehri 10 Ağustos 2019 Kurban Bayramı

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Uçaklı paket program

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Türkçe Rehberli
  • Uçaklı
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul – Amsterdam, Hollanda

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1961 no’lu sefer ile 09:00'da Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 11:35’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Amsterdam limanındaki gemimize transfer.Gemimiz bu gece limanda demirli olacak. *Ekstra Amsterdam turu: Şehir turuna kanal gezisi de dahildir.

2 Gün : Amsterdam,Hollanda

Gemimiz saat 18.00’e kadar Amsterdam’da demirli kalacaktır. 18.00’de limandan hareket edip, Almanya’ya doğru yol alacaktır. *Ekstra Volendam & Marken turu

3 Gün : Düsseldorf & Köln,Almanya

Gemimiz güzel bir yolculuktan sonra saat 15.00’de Düsseldorf’a varacaktır. Ekstra tura katılacak misafirlerin ayrılmasından sonra tekrar hareket edecektir. Saat 20.30’da Köln’e varış. Gemimiz Köln’de turdan dönen misafirlerin binişinden sonra 21.00’de limandan hareket edecektir. *Ekstra Düsseldorf & Köln turu: Almanya’nın en zengin şehirlerinden Düsseldorf ve yarım saat mesafedeki en tarihi şehirlerinden Köln turunda Almanya’nın tarihi, endüstriyel ve kültürel gelişimine tanık olacaksınız.

4 Gün : Koblenz & Rüdesheim, Almanya

Sabah 07.00’de Moselle ve Ren nehrinin birleştiği yerde bulunan Koblenz’e varıyoruz. Koblenz’de eski şehirde yapacağımız sabah yürüyüş turundan sonra saat 10.00’da limandan ayrılıyoruz. Ren nehrinin ortalarında seyir halinde Loreley Geçidi’nden panoramik olarak geçiyoruz. Saat 15.00’de Unesco Dünya Mirası’na dahil olan aynı zamanda güzel Drosselgasse yoluyla ve şaraplarıyla ünlü olan Rüdesheim’a varıyoruz. Saat 17.30’da limandan ayrılıyoruz. *Ekstra Rüdesheim turu; “Winzerexpress” mini treniyle kasabanın merkezine geliyoruz. Siegfried’in Mekanik Müzik Kabinini ziyaret edip, şarap tavernalarıyla ünlü Drosselgasse’de yürüyüş yapıyoruz.

5 Gün : Miltenberg & Wertheim, Almanya

Gemimiz saat 14.00’de Miltenberg’e varacaktır. Ekstra tura katılacak misafirlerin ayrılmasından sonra tekrar hareket edecektir. Saat 19.00’da Wertheim’a varış. Gemimiz turdan dönen misafirlerin binişinden sonra 19.30’da limandan hareket edecektir. *Ekstra Wertheim & Miltenberg turu; Main nehrinin incisi olarak bilinen Miltenberg’de etkileyici ahşap evler eşliğinde yürüyüş turunun ardından, Main nehri boyunca otobüsle Wertheim’e gideceğiz ve bu şirin kasabayı da yürüyüş turu ile keşfedeceğiz.

6 Gün : Würzburg,Almanya

Gemimiz saat 08.00’de vardığı Würzburg’da akşam 19.00’a kadar kalacaktır. *Ekstra Würzburg & Rothenburg turu; Tur sırasında Marienberg kalesi ve konut bölümüne gezi düzenlenecektir. Ayrıca Romantik ortaçağ kasabası Rothenburg’a otobüs ile gideceğimiz turda, etkileyici dar yollar ve sokakları göreceğiz.

7 Gün : Bamberg,Almanya

Main nehrindeki son durağımız, Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki Bamberg. Gemimiz saat 15.00’de varacağı Bamberg’de 19.00’a kadar demirli kalacaktır. *Ekstra Bamberg turu; Gotik ve Barok tarzın bir sentezi olan Bamberg’de yürüyüş turu sırasında imparatorluk katedralini de göreceğiz. Dilerseniz serbest zamanda Dünyaca ünlü isli birayı da deneyebilirsiniz.

8 Gün : Nürnberg – İstanbul

Sabah gemide alınacak kahvaltıdan sonra özel araçlarımız ile Frankfurt Havalimanına transfer. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası varacağımız havalimaninda yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1618 no’lu sefer ile saat 14:05’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş. Saat 18:05 ’de varış ve turumuzun sonu…


Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Johann Strauss gemisinde 7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon Konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)

THY ile İstanbul Sabiha Gökçen - Amsterdam / Frankfurt - İstanbul Atatürk havalimanı arası tarifeli seferler ile uçuşlar

Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar 5 çayı & yemeklerden sonra alınan çay/kahve ve geceyarısı ikramları

Havalimanı liman arası transferler

Türkçe rehberlik hizmeti

Yurtdışı seyahat sağlık sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanmaktadır.)

Havalimanı ve Liman Vergisi (350 Euro)


Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 12 €)

Türkçe rehberli olarak düzenlenecek ekstra turlar

Kuru temizleme, alışveriş gibi şahsi harcamalar

Vize Ücreti (Schengen vizesi)

Yurtdışı çıkış harcı


Uçuşlar

TK 1961 no’lu sefer ile 09:00 ’ da Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 11:35’de varış

TK 1618 no’lu sefer ile saat 14:05’de  Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş. Saat 18:05 ’de varış 


Notlar

Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı paketimiz doludur. 2. Pakete (Yeni havalimanı uçuşları) yönlendirebilirsiniz.

Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Setur sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Setur programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir. Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Setur sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Setur sorumlu olmayacaktır. Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir. Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir. Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir. Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Setur sorumlu olmayacaktır. Not: Standart dış kabinlerin pencereleri açılmaz.. Panorama kabinler açılabilir pencerelidir. Uçuşlar gidişte Sabiha Gökçen, dönüşte Atatürk Havalimanı olarak gerçekleşecektir •Moselle Deck Standart - 12 m² •Rhine Deck Standart – 15 m² / Rhine Deck Deluxe – 15 m² •Danube Deck Premium -15 m² / Danube Deck Suite - 19.5 m²