Paro

Setur Paro Sadakat Programı Nedir?

Satın aldığınız her tatil harcamasının bir kısmının size geri dönmesini ister misiniz? Setur Paro Sadakat Programı’na üye olarak her harcamanız, bir sonraki için avantaja dönüşüyor. Var olan Paro özellikli kartlardan herhangi biriyle işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya üye olmak için, SMS veya online aktivasyon yaptırmanız yeterli olacaktır..

Setur Sadakat Programı kapsamında, yıl boyunca tatil alışkanlıklarınıza göre size özel rotaların çizilip, özel fırsatların / indirimlerin sunulmasını sağlamış olursunuz. Paro özelliği olan bu sadakat programına üye olarak, SETUR’un sağladığı tüm avantajlara ilaveten diğer Paro üye iş yerlerinde de Paropuan ve kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

SETUR Paro Sadakat Programı’na Nasıl Üye Olurum?

SETUR Paro üyesi olmak için, http://bit.ly/2uouOT5 linki üzerinden kayıt olup, üyelik işlemi tamamlanabilir ya da cep telefonu üzerinden 7276’ya SETUR boşluk CEP NO yazarak SMS atıp, cevap olarak gönderilecek link üzerinden üyelik işlemleri gerçekleştirebilir.

Nasıl Puan Kazanırım?

Alışveriş sırasında SETUR Paro Kart veya herhangi bir Parolu kart ile puan kazanmak için, ödeme yapmadan önce üyeliğin bağlı olduğu cep telefonun veya ilgili kartın kullanılması yeterlidir.

Cep numarasını paylaşmak istemeyen müşteriler, kartı aktive ettikleri zaman iletilen aktivasyon kodunu kullanabilirler. Aktivasyon kodunu tekrar almak için, UNUTTUM yazıp 7276’ya kısa mesaj gönderilebilir.

Parolular, SETUR alışverişlerinde %0,5 Paropuan kazanmanın yanı sıra, yıl boyunca yapılacak olan kişiye özel ve tüm müşterilere açık genel indirim ve fırsatlardan da yararlanabilirler.

Nasıl Puan Harcarım?

Paro üyesi markalarda yapılan alışverişlerde kazanılan puanlar, sadece puanın kazanıldığı markada harcanabilir. SETUR Sadakat Programı’ndan kazanılan Paropuanlar www.paro.com.tr adresinden “Hesabım” bölümünden takip edilebilir.

Paro Nedir?

Paro, pek çok markanın tek platformda toplandığı bir sadakat programıdır. Parolu kartla yapılan alışverişlerde müşteriler Paro sistemi cep numarasından da tanır. Paro’da farklı sektörden oluşan markaların her zaman, her kitleye özel sunduğu bir kampanya mutlaka vardır.

Paro Markaları

Altunbilekler
Arçelik
Avis
Aygaz
Aygaz Otogaz
Beko
Brooks Brothers
Divan
Edwards
Ford
Forever New
Koçtaş
Mogaz
Opet
Özhan Marketler
Pürsu
Setur
Yurtiçi Kargo
1tıkla2kazan.com

Paro Faydaları

Paro Sadakat Programı, müşterilerine faydalı olacak markaları bir arada sunar. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgiler Günü ve Yılbaşı dönemlerinde sunduğu özel kampanyalarla hep yanınızda olur. Tüm özel günlerin yanında, müşterilerin en özel günü olan Doğum Günü dönemlerini de unutmaz! .

Parolu markalardan yapılan her alışverişin bir kısmı müşteriye geri dönerken, kampanya ve indirimlerden de yararlanmaları sağlanır. Sahip olunan herhangi bir Parolu kart tüm Paro üyesi markalarda geçerlidir. Paro ile ilgili ayrıntılı bilgi için; www.Paro.com.tr

Ekstra Kazanan Parolu Kartlar

Worldcard’ı olan müşteriler, direkt Parolu kart sahibi kabul edilir. Kartın Paro özelliğinin aktive edilmesi sonrasında, Worldcard'ınızla yaptığınız alışverişlerde Worldpuan ve Worldtaksit imkanlarından faydalanmakla kalmaz, kartınızın Paro özelliği ile hem Paropuan kazanır hem de kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Parolu Worldcard'ınızla kazandığınız Paropuanları kullanabilmeniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan sırasıyla 1, 5, 2 ve 1'i tuşlayarak Worldcard'ınızın Paro özelliğini aktif hale getirmeniz yeterlidir.

Alışveriş yaptığınız noktadaki kasa görevlisine Worldcard'ınızın Paro özelliğini kullanmak istediğinizi söyleyerek Paropuan, kampanya ve indirim gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.