Andrea Bocelli Toskana Konser Turu

23 Temmuz 2020 'den itibaren kalkışlı

1.397,00 EUR 9.134,56 TL
5

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı


Tur Hakkında

Dünya çapında 100 milyondan fazla albümü satılan, zamanımızın en ünlü Tenor'larından biri olan Andrea Bocelli'yi doğup büyüdüğü topraklarda, kendisini onurlandırmak için yapılan etrafı üzüm bağlarıyla çevrili Teatro Del Silenzio'nun (Sessizlik Tiyatrosu) eşsiz atmosferinde dinlemeye ne dersiniz?

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • 1 Akşam Yemeği Dahil
  • Türkçe Rehberli
  • Uçaklı

1 Gün : İstanbul – Bologna – Floransa "Floransa Şehir Turu "

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde .... Numaralı kontuar önünde rehberinizle saat 05:30'da buluşma. Türk Hava Yolları TK 1321 seferi ile saat 08:30'da Bologna'ya hareket ve saat 10:10'da Bologna Marconi Havalimani'na varışa istinaden özel otobüsümüz ile Floransa’ ya hareket ediyoruz. 1 saat 40 dakika sürecek seyahatten sonra Floransa'ya varıyoruz. Sanat ve kültür baş şehri Floransa’ da yapacağımız şehir gezimizde; şehri ikiye bölen Arno nehri’ni, nehrin üzerinde bulunan tarihi köprülerin en ünlüsü olan 14. yy ‘dan kalma Ponte Vecchio’yu, şehrin baş kilisesi Santa Maria del Fiore Katedrali'ni ve Mimar Brunelleschi'nin tasarladığı kubbeyi, gotik döneme ait ihtişamlı Çan Kulesini, Cennet Kapısı olarak adlandırılan Doğu Kapısı ile meşhur vaftizhane’yi, erken rönesans döneminde yapılmış olan ve Michelangelo, Machiavelli, Galileo gibi 274 kişinin mezarlarının yer aldığı Santa Croce Kilisesi’ni, Uffizi Sanat Galerisi’ni, Senyörler Meydanı ve meydanın ortasında yer alan Neptün çeşmesi ile David heykelini, rönesans ve gotik döneme ait heykellerin bulunduğu, açık hava müzesini andıran avlu’yu görüyoruz. Gezi bitiminde otelimize hareket. Akşam yemeğimizi Setur seçimi lokantamızda alıyoruz.

2 Gün : Floransa "Andrea Bocelli Konseri"

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.  Öğle yemeğimiz tur sırasında Setur seçimi lokantamızda alınacaktır. Sonrasında Andrea Bocelli konseri için Lajatico'ya hareket ediyoruz. Andrea Bocelli konseri ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

3 Gün : Floransa "Ekstra Tur Büyük Toskana Turu "

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle Ekstra olarak düzenlenecek olan Büyük Toskana turuna başlayacağız. İtalyan Rönesans’ının doğduğu yer,sanatın,edebiyatın ve şarabın merkezi Toskana’yı keşfediyoruz.İlk durağımız Pisa:Sekizyüz yıldan fazla bir tarihe sahip Eğri Pisa Kulesi’ni duymayan yoktur. Toscana Bölgesi’nde Floransa’nın 85 km. batısında bulunan Pisa Kenti’nin tarihi merkezi olan Mucizeler Meydanı’nda yükselen bu kule, aslında Pisa Katedrali ve vaftizhanesinin çan kulesi olarak inşa edilmiştir. Mimar Pisano ailesinin bir eseri olan kule, daha yapımı esnasında eğrilmeye başlamış, bu hata telafi edilememiş ve yapı bu şekilde tamamlanmıştır. Tarih boyunca yavaş yavaş eğilme devam etmiş ve kule sayısız restorasyonla güçlendirilerek günümüze dek gelmiştir. Bugün sadece Pisa Kenti’nin değil, İtalya’nın da önemli ülke sembollerinden biridir. Meydandaki tezgahlarda zengin bir hediyelik eşya alışveriş imkanı vardır. Pisa’dan sonra ortaçağın gökdelenleri diyebileceğimiz kuleli evleriyle tanınan şirin San Gimigniano kentine uğruyoruz.Bu tarihi kenti doyasıya gezdikten sonra dokusuyla günümüze en orijinal haliyle gelebilmiş bir Toscana kalesi ve kasabası olan Siena’ya devam ediyoruz. Ortaçağda ilk defa bankerliğin ve bankacılığın kurulmuş olduğu bu kentte her sene Temmuz ve Ağustos aylarında düzenlenen Palio Festivali ve at yarışları bütün dünyadan ziyaretçi çeker. Kasabayı oluşturan mahalleleri temsil eden bakımlı ve soylu atlar bu yarışlarda kendi mahallelerini onurlandırmak için kıyasıya koşarlar, seyisleri düşse bile, eğer koşmaya devam edip birinci gelirlerse o senenin şampiyonu olurlar. Kesme taş zeminli daracık sokaklarda gerçek bir Ortaçağ kasabasında gezmenin keyfine varıp, şık ve kaliteli mağazalarda alışveriş yapma imkanı bulacaksınız . Turumuz sonrası otelimize hareket. Geceleme otelde.

4 Gün : Floransa - Bologna - İstanbul "Bologna Şehir Turu"

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ardından Bologna’ya ya hareket. Avrupa’nın en eski üniversitesinin kurulduğu, rönesansın kalesi olan şehirlerden biridir Bologna. Turumuz esnasında Porta Nuova, Chiesa di San Salvatore, Palazzo Comunale, Piazza Maggiore, Basilica di San Petronio, Palazzo della Podesta, Via Vecchie Pescherie, Torre di Garisenda e Asinelli, Piazza della Mercanzia gibi şehrin en önemli mekanlarını gezeceğiz. Ardından Bologna Havalimanı’na hareket. THY’nin TK1326 seferi ile saat 19:00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Rehber BilgisiOtel Bilgileri

Hotel NH Firenze Anglo American 4* veya benzeri

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

4*’lı otelde 3 gece 4 gün oda-kahvaltı bazında konaklama

Havalimanı vergileri

Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri

Otel – Konser Alanı – Otel transferleri

Floransa yarım gün panoromik Şehir Turu

Yarım günlük panoromik Bologna Şehir Turu 

Poltronossima Konser bileti (Koltuk Bölümü B3 ) İkinci Kategori Konser Bileti

1 öğle yemeği ve 1 akşam yemeği dahil

Setur rehberlik hizmetleri

Seyahat Sigortası(Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yemeklerde alınacak içecekler

Yurtdısı Cıkış Ücreti

Vize Ücreti

Bahşişler


Önemli Notlar

Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.

Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.

Yeşil pasaport sahipleri için vizeye ihtiyaç yoktur.

Ekstra turumuz minimum 20 kişi katılım ile gerçekleşmektedir.

Üç kişilik oda müsaitlik doğrultusunda verilmektedir.

Üç kişilik oda müsaitliği olur ise 3.kişi için katlanabilir yatak verilmektedir.

Yurtdışı çıkış harcı fiyatımıza dahil değildir.

Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.

Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

Setur, program içeriği aynı kalmak kaydıyla programda gezilecek yerlerin sırasını, gününü, saatlerini değiştirebilir.

Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

Acente, kendi iradesi dışında oluşan nedenlere veya tura katılan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak hiçbir sorumluluk taşımaksızın turlarını iptal etme veya hareket saatlerini, duraklama yerlerini, ulaşım şirketlerini, konaklama tesislerini, programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşulu ile, 6 gün önceden yazılı haber vererek değiştirme veya yolcusunu başka bir acenteye devretmek hakkına sahiptir.

Tek otel konaklamalı organizasyonlarda ise rezervasyon yapılan oteli en geç 6 gün önceden haber vermek koşulu ile değiştirebilir. Tur dâhilinde sunulan Etkinlik programında(Konser, Festival, Spor turları) oluşabilecek tarih değişikliği ve/veya iptalinden acentamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Böyle bir durumda Tur programımızın Turistik servisleri verilecek olup, iptal durumunda Paket sözleşmedeki şartlar geçerlidir. Acentamızın belirlediği bilet kategorileri ile etkinlik resmi kurumlarının bilet kategorileri farklılık gösterebilir.

Acentamız etkinlik alanına girişte yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.

Etkinlik alanı görevlileri bilet olsa dahi kişileri etkinliğe sokmama hakkına sahiptir. Böyle bir durumda acentamız sorumlu değildir.


Andrea Bocelli Konser Turu 23-26 Temmuz 2020 / Türk Havayolları

Tarih
23.07.2020
26.07.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.397,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.397,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.597,00 EUR