Güney Afrika Ve Viktorya Şelaleleri Turu (Güney Afrika-Zimbabwe-Zambia-Botswana)

03 Nisan 2020 'den itibaren kalkışlı

3.298,00 USD 19.378,39 TL

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı


Tur Hakkında

Cape Town & Johannesburg & Zimbabwe & Zambia & Botswana

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

 • 1 Akşam Yemeği Dahil
 • Türkçe Rehberli
 • Kolay Vize

1 Gün : İstanbul "Buluşma"

İstanbul Havalimanı dış hatlar terminali buluşma noktasında Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma.

2 Gün : İstanbul-Cape Town"Şehir Turu"

Yaklaşık 12 saatlik bir uçuşun ardından Cape Town'a varış. Varışa istinaden yapılacak olan panoramik şehir turumuz sırasında Adderly Caddesy, Rieback Heykeli, Ümit Kalesi, Company Gardens, Parlamento Binası ve Long Street görülecek yerler arasındadır. Şehir tanıtım turunun ardından özel otobüsümüz ile otele transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelde.

3 Gün : Cape Town "Ekstra Stellenbosch & Masa Dağı ve Franschoek Kasabası Turu"

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen MASA DAĞI-STELLENBOSCH KASABASI VE FRANSCHOEK KASABASI turu. Cape Town’ın simgesi olan bu masalsı dağa döner teleferikle tırmandıktan sonra dünyanın en güney noktalarından biri olan bu harika körfezi seyretmeye doyamayacaksınız. İkinci mola yerimiz Güney Afrika’nın en güzel şaraplarını tadacağınız Stellenbosch Kasabası. 1679 yılında kurulmuş olan bu kasabayı önce dolaşıp bir bağda şarap tadımı yaptıktan sonra öğle yemeğine geçiyoruz. Ardından bir sonraki durağımız Franschoek Kasabası. 17. yy'da Fransızlar tarafından kurulan bu sevimli kasaba, Cape mimarisinin en iyi örneklerinin bulunduğu yerlerden biri olup tarihi boyunca geçimini şarapçılıkla sağlayan bu kasaba günümüzde turistlerin en uğrak yerlerinden biridir. Kasabada dolaşırken çeşitli sanat galerilerini ziyaret edebilir, şirin dükkanlarından alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelde.

4 Gün : Cape Town "Ekstra Ümit Burnu Turu"

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz EKSTRA olarak düzenlenen tüm gün yemekli ÜMİT BURNU turumuza katılabilirler. Dünyadaki en büyük bitki krallığına ev sahipliği yapan Ümit Burnu faunası ve florasıyla cennet köşelerden biridir. Tam gün süren bu gezide Hout Bay'de tekneyle fokların bulunduğu yere açılıp fotoğraflarını çekiyor daha sonra Afrika'nın en güney noktalarından biri olan Ümit Burnu'nda babunları görüyor,ardından raylı sistemle Cape Point'e çıkıp bu harika bölgeyi bir de kuşbakışı seyrediyoruz. Denize nazır yiyeceğimiz balık ağırlıklı öğle yemeğinden sonra Afrikada penguenleri görebileceğimiz tek yer olan Boulder'da mola verip akşamüstü otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelde.

5 Gün : Cape Town-Johannesburg-Viktorya Şelaleleri "Akşam Yemekli Zambezi Tekne Turu"

Kahvaltının ardından havaalanına transfer ve yerel havayolları ile Johannesburg'a uçuyoruz. Varışı takiben uçak değiştirip yerel havayolları ile Viktorya Şelaleleri'ne olan uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Dünyanın en görkemli şelalelerinden birisi olan Viktorya Şelaleleri'nde akşam yemekli Zambezi Tekne Turu ile güneşin batışını izleyeceğiz. Geceleme otelimizde. Otele yerleşme.


6 Gün : Viktorya Şelaleleri "Şelale Turu"

Kahvaltının ardından üzerinden hiç kaybolmayan gök kuşağı ile ünlü Victoria şelaleleri turumuzu yapacağız. İngiliz kaşif David Livingstone tarafından keşfedilen şelaleye, dönemin kraliçesi olan Victoria ismi verilmiştir. Doğanın gücüne yakından tanıklık edeceğiniz; Zambezi Nehri üzerinde, Zambia ve Zimbabve sınırlarının birleştiği noktada yer alan bu şelale yaklaşık 60 metre yükseklikten büyük bir gürültüyle akar. Mosi-oa-Tunya yerli dilinde “Gürleyen Duman” anlamına gelen ve doğanın yarattığı nadir mucizelerden biridir. Mosi-oa-Tunya (Gürleyen Duman)’yı yakından göreceğiz. Arzu eden misafirlerimiz esktra olarak düzenlenecek aslanlar ile yürüyüş turuna katılabilirler. Keşif turumuz sonrası otelimize dönüş ve dinlenmeniz için serbest zaman. Konaklama otelimizde.


7 Gün : Viktorya Şelaleleri-Botswana-Viktorya Şelaleleri "Botswana Chobe Milli Parkı & Öğle Yemeği ve Tekne Safari"

Otobüsümüzle Botswana Chobe Milli Parkı’na hareket. Sabah kara safarimizi gerçekleştiriyoruz. Afrika’nın en zengin ülkelerinden biri olan Botswana, el değmemiş milli parklara sahiptir. Bunların arasında en etkileyicisi Zambezi Nehri’nin başlıca kollarından olan Chobe Nehri’nin kıyısındaki Chobe Milli Parkıdır. Afrika‘nın bilinen en cüsseli ve sayıları 70.000 civarında olan Kalahari fillerine ev sahipliği yapmaktadır. Öğle yemeği ve dinlenme molasının ardından “tekne safarisi” için hareket. Turumuzun ardından Zimbabwe'de ki otelimize dönüş.

8 Gün : Viktorya Şelaleleri-Livingstone-Johannesburg "Johannesburg Şehir Turu"

Sabah kahvaltının ardından Zambiya Livingstone üzerinden yerel havayolları ile Johannesburg'a uçuyoruz. Johannesburg'a varışı takiben şehri rehberimiz eşliğinde keşfediyoruz. Johannesburg, 19. yüzyılda altın ve elmasın bulunmasıyla yıldızı parlayan bu bölge çok kısa zamanda Afrika‘nın en zengin şehri haline gelmiştir. Günümüzde eski ihtişamlı günlerini arasada halen ekonominin kalbi Johannesburg’da atmaktadır. Şehir keşif turumuz sonunda ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

9 Gün : Johannesburg-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından uçuş saatine kadar serbest zaman. Rehberin belirleyeceği saatte havalimanına hareket ve İstanbul'a uçuş. Gece uçak yolculuğu.

10 Gün : İstanbul

Yaklaşık 9 saatlik bir uçuş sonrasında İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

18 YAŞALTI ÇOCUKLAR İÇİN ÖNEMLİ UYARI

 • 1 Haziran 2015 tarihinden itibaren Güney Afrika Cumhuriyeti’ne seyahat edecek olan 18 yaş altı çocuklar için, Güney Afrika Cumhuriyeti makamları ülkeye girişte “doğum sertifikası” (unabridged birth certificate) talep edecektir. Türkiye’de doğum sertifikası olmadığı için, Nüfus Müdürlükleri’nden alınan Nüfus Kayıt Örneği yeminli tercümanda tercüme ettirildikten sonra doğum sertifikası yerine geçecektir. Güney Afrika’da mukim Türk vatandaşları da Büyükelçiliğimizden Nüfus Kayıt Örneğini temin edebilirler.
 • Güney Afrika - 18 Yaş Altı Çocuklar için Doğum Belgesi Zorunluluğu Yeni Göçmen Düzenlemesi 1.Ebeveynleri ile beraber seyahat eden çocuklar
 • Gerekenler: Ebeveynler beraber seyahat ettikleri çocuk/çocukların ebeveynleri olduklarını ispatlayan doğum belgelerini ibraz etmekle yükümlüdürler.
 • (ii) Evlat edinilmiş çocuklar için ebeveynler evlat edinmiş olduklarını ispatlayan evlat edinme sertifikasını ibraz etmek mecburiyetindedirler.
 • Açıklayıcı not: Bu uygulama hem Güney Afrika vatandaşlarına hem diğer yabancılara gidişte ve varışta uygulanacaktır. Doğum sertifikası vermeyen ülkelerden giriş/çıkış yapan yolcular için yetkili bir makamdan alınacak doğum sertifikası yerine geçecek bir belge ibraz edilmelidir. İbraz edilen bütün dokümanlar orijinal veya noter veya dengi bir makamdan onaylı kopyası olmalıdır.
 • 2.Ebeveynlerinden yalnızca biri ile beraber seyahat eden çocuklar
 • Gerekenler: Ebeveynler beraber seyahat ettikleri çocuk/çocukların ebeveynleri olduklarını ispatlayan doğum belgelerini ibraz etmekle yükümlüdürler. Doğum belgesinde kayıtlı seyahat etmeyen diğer ebeveynin, çocuğun diğer ebeveyni ile beraber Güney Afrika’ya giriş ve/veya çıkış yapabileceğine dair yeminli muvafakatnamesi ibraz edilmelidir. Tüm ebeveynlik hak ve sorumluluklarını veya yasal velayetini devreden mahkeme emri ibraz edilmeli veya Doğum belgesinde kayıtlı ebeveynlerden birinin ölümü durumunda, vefat eden ebeveynin ölüm belgesi ibraz edilmelidir. Seyahat etmeyen ebeveynin muvafakatname vermediği durumlarda, yasal olarak boşanmış çiftlerin de mahkeme emri ibraz etmeleri gerekmektedir. Her iki ebeveynin de vefat ettiği ve çocuğun bir akrabası veya anne/babasının başka bir yetişkin yakını ile beraber seyahat ettiği durumlarda, çocuğa refakat eden kişi çocuk ile beraber Güney Afrika Cumhuriyeti’ne girdiğini veya Güney Afrika Cumhuriyeti’nden ayrıldığını Genel Müdürlüğe onaylatmalıdır.
 • Açıklayıcı not: Muvafakatname tarihi seyahat tarihinden en fazla 3 ay öncesi olabilir.
 • 3. Biyolojik ebeveyni olmayan yetişkinlerle seyahat eden çocuklar
 • Gerekenler: Yetişkin çocuğun doğum belgesinin bir kopyasını ibraz etmelidir. Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin ilgili kişinin çocuk ile seyahat edebileceğine dair muvafakatnamesi ibraz edilmelidir. Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin kimlik doküman ya da pasaport kopyaları ile Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin iletişim bilgileri ibraz edilmelidir. Her iki ebeveynin de vefat ettiği ve çocuğun bir akrabası veya anne/babasının başka bir yetişkin yakını ile beraber seyahat ettiği durumlarda, çocuğa refakat eden kişi çocuk ile beraber Güney Afrika Cumhuriyeti’ne girdiğini veya Güney Afrika Cumhuriyeti’nden ayrıldığını Sınır Polisine onaylatmalıdır.
 • 4.Herhangi bir yetişkin ile beraber seyahat etmeyen çocuklar
 • Gerekenler: 18 yaşından küçük kişilerin Güney Afrika’ya giriş ve çıkışlarında seyahat edebilmesi için anne ve babanın veya tek olarak ya da yasal varisinin bir mektup veya açıklama sunması gerekmektedir. Eğer anne ve babanın biri bu belgeyi sunuyorsa, kendisinin tamamen vasilik hakkına sahip olduğunu gösteren mahkeme kararını da sunması gerekmektedir. Güney Afrika’da çocuğun kalacağı yerin ve çocuğu karşılayacak yetişkinin ikamet adresini ve iletişim bilgilerini içeren bir mektup ibraz edilmelidir. Güney Afrika’da çocuğu alacak kişinin kimlik kartı veya geçerli pasaport ve vize veya kalıcı oturum izni kopyası ibraz edilmelidir. Çocuğun ebeveynlerinin ya da yasal velisinin iletişim bilgileri ibraz edilmelidir.
 • 5.2005 yılı Çocuk Yasasında tanımlanan özel bakım altında olan çocuklar
 • Gerekenler: Güney Afrika Cumhuriyeti’nden çıkış yapmadan önce, Çocuk Yasası’nın 169. Bölümünde öngörülen şekilde çocuğun ikamet ettiği Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden alınan izin kâğıdının onaylı bir kopyası ibraz edilmelidir.
 • NOTLAR:
 • 1.18 yaş altındaki bireyler çocuk olarak tanımlanmıştır.
 • 2. T.C. Vatandaşları için Nüfus Müdürlükleri’nden alınan Nüfus Kayıt Örneği yeminli tercümanda tercüme ettirildikten sonra doğum sertifikası yerine geçecektir. Güney Afrika’da mukim Türk vatandaşları da Büyükelçiliğimizden Nüfus Kayıt Örneğini temin edebilirler.    ***Alınacak doğum belgesi üzerinde mühür(APOSTILLE) olması gerekiyor. Bu mühür Kaymakamlık veya Valilik’lerde bulunuyor. (Sadece noterden tasdik ve İngilizce tercüme yeterli olmayacaktır, devlet mührü gerekmektedir!)
 • ***Resmi evraklardan yanınızda en az 5 suret bulunması gerekmektedir.
 • ***Bahsedilen dökümanların İngilizce lisanı haricinde olanların, yeminli tercüman tarafından İngilizceye çevrilmiş olması gerekmektedir.
 • ***Daha detaylı resmi bilgiye aşağıda bulunan Güney Afrika hükümetinin sayfasından ulaşabilirsiniz. http://www.dha.gov.za/index.php/statements-speeches/475-home-affairs-encourages-parents-to-get-unabridged-birth-certificates-for-children

Otel Bilgileri

 • 22-31 Ocak Turu Otelleri:
 • Cape Town AC by Marriott 4* vb.
 • Victoria Falls Kingdom Hotel 4* vb.
 • Johannesburg Radisson Blu Sandton Hotel 5* vb.
 • 03-12 Nisan Turu Otelleri:
 • Cape Town AC by Marriott 4* vb.
 • Victoria Falls Kingdom Hotel 4* vb.
 • Johannesburg Maslow Hotel 4* vb.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul-Cape Town / Johannesburg-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti ve alan vergisi
 • Belirtilen otel kategorisinde oda&kahvaltı bazında konaklamalar
 • Victoria Falls'ta akşam yemekli sunset tekne turu
 • Victoria Falls şelale turu
 • Tam gün Chobe Botswana safari turu (1 kara ve 1 nehir safarisi)
 • Safariler esnasında alınacak 1 öğle yemeği
 • Johannesburg, Cape Town şehir tanıtım turu
 • Setur Rehberlik Hizmeti
 • Cape Town-Johannesburg-Zambiya ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi
 • Zambiya-Johannesburg ekonomi sınıf uçak bileti ve alan vergisi
 • Havaalanı-otel-havaalanı transferleri
 • Özel otobüsle programda belirtilen transferler
 • Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Önemli Notlar

 • Güney Afrika gezisi için Türk vatandaşlarına vize gerekmemektedir, pasaportunuzun dönüş tarihi baz alınarak minimum 6 ay geçerlilik süresi ve en az 5 boş vize sayfası olmalıdır.
 • Türk vatandaşları için Botswana'ya vize gerekmemektedir. Kapıda ayakbastı ücreti olarak kişibaşı 30 usd ödemeniz gerekmektedir.
 • Türk vatandaşları için Zimbabwe vizesi 50 usd karşılığında kapıda alınmaktadır. Yanınızda arka fonu beyaz 4 adet vesikalık resim bulundurmanız gerekmektedir.
 • Bu program için aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Dünya Sağlık Örgütü Botswana – Victoria Şelaleleri bölgelerinde sıtma görüldüğünü söylemektedir. Bu nedenle seyahatinizden önce doktorunuz ile görüşmenizi ve sıtma hapı almanızı öneririz. Güncel sağlık uyarılarını http://www.hssgm.gov.tr/ linkten ulaşabilirsiniz. 
 • Gün doğumu ve gün batımı saatlerinde uzun kollu kıyafetler giymeniz ve yanınıza sinek koruyucu almanızı tavsiye ediyoruz.
 • Safariler esnasında tüm hayvan türleri görülemeyebilir.
 • 3 kişilik odalarda konaklama müsaitliğe bağlıdır.
 • 0-8 yaş arası çocuklar safari parkı içinde tur esnasında hayvanları ürkütmeleri riskine karşı alınmamaktadır.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sürprim çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.
 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 • Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.
 • Setur, gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların, şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.
 • Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.
 • Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.
 • Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.
 • Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.
 • Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.
 • Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.
 • Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş iptallerinden, uçuş saatleri ile parkur değişikliklerinden ve fiyat artışlarından acentamız sorumlu değildir.
 • Türkiye çıkışlı uçuşlarda bagaj hakkı istisnai durumlar dışında 1 parça/20 kg ile sınırlıdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişkenlik gösterebilir.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Uçak biletleri pasaportunuzda geçen isim/soyisim, doğum tarihi, TC kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin acentemize hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Uçak biletlerini kendileri alarak tura katılan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turu veya diğer turlara da katılamayabilirler. Misafirlerin bu durumda grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
 • Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin size ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.
 • Yırtılmış, yıpranmış, veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
 • Ziyaret edilen ülke Türk vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin geçerli pasaportunuzda olması gerekmektedir. İptal edilmiş bir pasaporttaki vize geçerli bir vize dahi olsa, bu vize/pasaport ile seyahat edilememektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir. Detaylı bilgiyi Setur vize departmanından alabilirsiniz.

Ekstra Turlar

 • ASLAN PARKI / 75-EURO (Kişi Başı)
 • Aslan görme ve nadir bulunan yavrularını sevme, zürafa besleme ve cita, devekuşu,vahşi köpek gibi hayvanları yakından görme imkanlarını bulacağımız harika bir park.
 • SOWETO / 65-EURO (Kişi Başı)
 • Güney Afrika ve Johannesburg denince ilk akla gelen yerlerden biridir Soweto... Mandela’nında gençliğinde yaşadığı bu şehirde 1 milyondan fazla siyah Güney Afrika’lı yaşar. Güney Afrika’lı siyahların yaşantısına burada tanıklık ediyoruz.
 • ÜMİT BURNU (Yemek Dahil) / 140-EURO (Kişi Başı)
 • Dünyadaki en büyük bitki krallığına evsahipliği yapan Ümit Burnu faunası ve florasıyla cennet köşelerden biridir.Tam gün süren bu gezide Hout Bay’de tekneyle fokların bulunduğu yere açılıp fotoğraflarını çekiyor daha sonra Afrika’nın en güney noktalarından biri olan Ümit Burnu’nda babunları görüyor,ardından raylı sistemle cape point’e çıkıp bu harika bölgeyi bir de kuşbakışı seyrediyoruz.Denize nazır yiyeceğimiz balık ağırlıklı öğle yemeğinden sonra Afrika’da penguenleri görebileceğimiz tek yer olan Boulder’da mola verip otelimize geri dönüyoruz.
 • MASA DAĞI-STELLENBOSCH KASABASI VE FRANSCHOEK KASABASI (Yemek Dahil) / 140-EURO (Kişi Başı)
 • Cape Town’ın simgesi olan bu masalsı dağa döner teleferikle tırmandıktan sonra dünyanın en güney noktalarından biri olan bu harika körfezi seyretmeye doyamayacaksınız. İkinci mola yerimiz Güney Afrika’nın en güzel şaraplarını tadacağınız Stellenbosch Kasabası. 1679 yılında kurulmuş olan bu kasabayı önce dolaşıp bir bağda şarap tadımı yaptıktan sonra öğle yemeğine geçiyoruz. Franschoek Kasabası ; 17. yy'da Fransızlar tarafindan kurulan bu sevimli kasaba , Cape mimarisinin en iyi orneklerinin bulundugu yerlerden biridir... Tarihi boyunca gecimini sarapcilikla saglayan bu kasaba gunumuzde turistlerin en ugrak yerlerinden biridir. Kasabada dolasirken cesitli sanat galerilerilerini ziyaret edebilir , şirin dukkanlarindan alisveris yapabilirsiniz.
 • VİKTORYA FALLS’TA ASLANLAR İLE YÜRÜYÜŞ / 135-EURO (Kişi Başı)
 • Aslanlarla ile yürüyüş deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimiz için bulunmaz bir fırsat.
 • ***TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR. ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR.

Cape Town(3)-Viktorya Şelaleleri(3)-Johannesburg(1) 03-12 Nisan / Türk Hava Yolları

Tarih
3.04.2020
11.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 3.298,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 3.798,00 USD