Prag Turu - 29 Ekim

29 Ekim 2020 'den itibaren kalkışlı

498,00 EUR 3.275,20 TL

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı


Tur Hakkında

Prag

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Fırsat
  • Türkçe Rehberli
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul-Prag "Prag Şehir Turu ve Ekstra Prag & Ortaçağ Gecesi Turu"

Dış hatlar terminalinde Setur deskinde Setur görevlisi ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Prag‘a hareket. Dünya‘nın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen, Çek Cumhuriyeti‘nin başkenti Prag, Barok çağdan fazlasıyla etkilenmiş mimarisi, el sanatları ve alışveriş imkanlarıyla gezginlere oldukça farklı bir atmosfer yaşatır. Yaklaşık 3 saatlik uçuşun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Ortaçağ Gecesi turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk önce Avrupa’nın en güzel meydanlarının başında gösterilen Prag Eski Şehir meydanını tanıyoruz. Ardından Avrupa’nın ve Prag’ın 700 yıllık en tarihi Restoranındaki yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız.Bu sürprizli gecede dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, ateş dansçıları, dilenciler, sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir. Sizler de bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Eğlence sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelinizde.

2 Gün : Prag “Serbest Gün veya Karlovy Vary Ekstra Turu”

Kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceğiz Karlovy Vary turuna katılabilirler. 17 ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918 de kaldığı oteli, Dovorak'ın, Mozart'ın, Gothe'nin, Beethoven'ın, Puşkin'in evlerini görme imkanı bulacağız ve ayrıca 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Alınacak yemek öncesinde ise kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapabilme imkanı buluyoruz. Yemek sonrası otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

3 Gün : Prag “Serbest Gün veya Dresden Ekstra Turu”

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Dresden turuna katılabilirler. Elbe nehrinin kıyısında yer alan ve gerek Avrupa‘nın balkonu, gerekse Elbe‘nin Floransa‘sı olarak bilinen bu şehirde çok sayıda sanat eseri koleksiyonu bulunmaktadır. Eski Doğu Almanya sınırları içesinde olan Dresden‘de günümüze değin ayakta kalmış sayısız muhteşem barok yapısıyla, Güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını yaşayacağız. Otele dönüş sonrası dinlenmeniz için serbest zaman.

4 Gün : Prag-İstanbul

İstanbul uçuşu için havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere!

Oteller

Occidental Praha 5 Hotel 4*vb.


Fiyata dahil olan hizmetler

THY ile İstanbul-Prag-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi
Belirtilen veya benzeri otelde kahvaltı dahil 3 gece konaklama
Varışa takiben panoramik Prag şehir turu
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Türkçe rehberlik hizmeti (Prag havalimanında başlayıp, Prag havalimanında sona erecektir)
Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır)


Önemli Bilgiler

Rehberlik hizmeti varışa istinaden Prag havalimanında başlayacak ve yine Prag havalimanında son bulacaktır.İstanbul çıkışlı rehberlik hizmeti verilmemektedir.

Üç kişilik konaklama müsaitlik doğrultusunda mümkündür. Müsait olması durumunda 3. kişi için katlanabilir yatak verilecektir.

Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.

Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. 10 yıldan eski pasaportlar ile yurt dışına çıkış yapılamaz.

Yurtdışı çıkış harcı  fiyatlarımıza dahil değildir.

15 kişinin altında katılım olması durumunda İstanbul çıkışlı rehber verilmeyecektir.

80 yaş üstü misafirler sigorta kapsamında değildir.

Program için vize gerekmektedir.Lütfen vize departmanı ile iletişime geçiniz.

Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.


Ekstra Turlar

PRAG & ORTAÇAĞ GECESİ / Yetişkin: € 65 - Çocuk: € 55 (Kişi başı)
Prag'a bir ortaçağ hanı olan restoran bölümünde, et çeşitleri, şarap-bira ve meşrubattan oluşan muhteşem akşam yemeğimizi, ortaçağ müziği ve ortaçağı yaşatan show ve gösteriler eşliğinde aldıktan sonra geceyarısı otelimize dönüyoruz.                               Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım + Yemek + 2 adet içecek + Rehberlik

KARLOVY VARY / Yetişkin: € 65 - Çocuk: € 50 (Kişi başı)
Prag'dan yaklaşık olarak 2 saatlik mesafede bulunan Karlovy Vary, 1358 yılında 4.Charles tarafından bulunan dünyaca ünlü termal bölgedir. Bölgeye varışta, çevrede gezinti sonrası restoranda öğle yemeği ardından serbest süremizde şehir etrafında yürüyüş ve alışveriş yapılabilir.
Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım + Yemek + Rehberlik


DRESDEN TURU / Yetişkin: € 60 - Çocuk: € 50 (Kişi başı)
Dresden, Kuzeyin Floransa'sı olarak adlandırılan, nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşacağınız Almanya kentidir. Çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan muhteşem barok yapı, Güçlü August döneminin sanını ve ihtişamını taşımaktadır.                                                                                                                                                                                Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik (Yemek dahil değildir)Prag(3) 29 Ekim-01 Kasım / Türk Hava Yolları

Tarih
29.10.2020
1.11.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 498,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 498,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 658,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
198,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
468,00 EUR